Vip-katalog.pl

Dodaj do katalogu swoją stronę !

Kodowanie AMP

Nasza serwis posiada najlepsze kodowanie które jest przystosowane pod znane wyszukiwarki internetowe. Jeszcze szybciej są indeksowane wpisy to wpływa na szybszą widoczność Twojej strony firmowej lub sklepu. Nasz serwis posiada najwyższe oceny powyżej 80%.

Zastosowanie RWD

Nasi programiści zadbali o każdy szczegół pod względem funkcjonalności serwisu. Zastosowanie RWD pozwala na swobodne poruszanie się po naszym serwisie na każdym urządzeniu. Idealnie przystosowuje się pod każdy układ ekranu smartfona, tabletu czy urządzeń stacjonarnych.

Bezpieczeństwo

Bez tego nasz skrypt nie byłby wiarygodny oraz nie spełniały odpowiednich wytycznych. Dbamy o bezpieczne poruszanie się po naszym serwisie. Warto zapoznać się z naszą polityką prywatności. Dodatkowo mamy włączony certyfikat SSL aby nasz serwis był lepiej widoczny przez znane przeglądarki internetowe.

Czy Twój sklep jest tutaj ??

Wózki Widłowe

Wózki transportowe

Kiedy pracujemy w większym sklepie gdzie niezmiernie wielokrotnie przed jego otworzeniem musimy rozłożyć świeży towar to wiemy, ze dźwiganie towaru jest niezbyt przyjemnym elementem takiej pracy. Dzięki nowoczesnym urządzeniom takim jakże na przykład wózki magazynowe zdołamy bez problemu przewieźć cały towar w jedno miejsce bez użycia...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.