Vip-katalog.pl

Dodaj do katalogu swoją stronę !

Kodowanie AMP

Nasza serwis posiada najlepsze kodowanie które jest przystosowane pod znane wyszukiwarki internetowe. Jeszcze szybciej są indeksowane wpisy to wpływa na szybszą widoczność Twojej strony firmowej lub sklepu. Nasz serwis posiada najwyższe oceny powyżej 80%.

Zastosowanie RWD

Nasi programiści zadbali o każdy szczegół pod względem funkcjonalności serwisu. Zastosowanie RWD pozwala na swobodne poruszanie się po naszym serwisie na każdym urządzeniu. Idealnie przystosowuje się pod każdy układ ekranu smartfona, tabletu czy urządzeń stacjonarnych.

Bezpieczeństwo

Bez tego nasz skrypt nie byłby wiarygodny oraz nie spełniały odpowiednich wytycznych. Dbamy o bezpieczne poruszanie się po naszym serwisie. Warto zapoznać się z naszą polityką prywatności. Dodatkowo mamy włączony certyfikat SSL aby nasz serwis był lepiej widoczny przez znane przeglądarki internetowe.

Czy Twój sklep jest tutaj ??

Place zabaw

Przegląd okresowy placu zabaw w Krpz.pl

Olbrzymie znaczenie ma utrzymanie każdego funkcjonującego i ogólnodostępnego placu zabaw w satysfakcjonującym stanie technicznym. Ma to przełożenie na bezpieczeństwo dzieci, jakie na co dzień bawią się w obrębie takiego obiektu. Administrując placem zabaw należy mięć świadomość, że kontrola nad nim winna odbywać się na bieżąco, a jej...

Krpz.pl - kontrola podstawowa placu zabaw

Place zabaw to miejsca gdzie dzieci mają się przede wszystkim bawić. Trudno potrzebować od dzieci żeby myślały nad każdym krokiem. Kiedy dziecko się bawi zapomina o sporo sprawach, chce się po prostu dobrze bawić z innymi dziećmi. Dziecko ma dzieciństwo na beztroską zabawę natomiast nie na zastanawianie się nad każdym krokiem. Zresztą...

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.